ZVIJEZDA IZGUBILA ŽIVCE / Hrvatska pobijedila Francusku u pripremi za Rio, Hezonja 'poludio' na suca

Hrvatsku je predvodio raspoloženi Dario Šarić sa 18 pogodaka uz osam skokova i šest asistencija

31.7.2016.
9:46
YouTube

CORDOBA - Hrvatska košarkaška reprezentacija je jučer ostvarila prvu pobjedu na turniru 'četiri nacije' koji se kao priprema za Olimpijske igre održava u Argentini, svladavši u drugoj utakmici Francusku sa 76-70 (23-16, 15-11, 16-19, 22-24).

Hrvatski su košarkaši dobili prvu četvrtinu sa 23-16, a na odmor odlaze s prednošću od 38-27. Francuzi su bolji u nastavku i u trećeoj i u zadnjoj četvrtini, ali je Hrvatska uspjela zadržati prednost i na kraju slaviti sa šest koševa razlike.

Hrvatsku je predvodio raspoloženi Dario Šarić sa 18 pogodaka uz osam skokova i šest asistencija.

Kod Francuza je najbolji  bio Nando De Colo koji je zabio 20 koševa.

Koliko su hrvatski košarkaši 'našpanani' najbolje govori detalj iz prvog poluvremena utakmice protiv Francuske. Mario Hezonja je pao nakon jednog ulaska pod koš, smatrao je da je pod prekršajem, no sudac nije bio takvog mišljenja. Hrvatska je zvijezda tada potpuno izgubila živce, pretjerala u svojim protestima, no pokazala i koliko joj je stalo pobijediti...

Hrvatska zadnju utakmicu na turniru igra sutra protiv Srbije u 23,00 sata.