MUSA DOBIO BLOKADU KOJA BOLI I KAD SE GLEDA: / Bivši košarkaš Cedevite na teži način saznao što je obrana u NBA ligi

David Nwaba je očitao lekciju 19-godišnjem novaku u ligi

25.10.2018.
13:24
Screenshot

Bivši košarkaš Cedevite 19-godišnji Džanan Musa privikava se na igru u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta u kojoj zasad minute dobiva na kapaljku. Reprezentativac Bosne i Hercegovine član je momčadi Brooklyn Netsa koja ga je uzela na mjestu 29. 'picka' ovogodišnjeg drafta.

NBA NOĆ KOJA ĆE SE PAMTITI: /

Nemojte se čuditi što danas svi pričaju o Stephenu Curryju i Warriorsima

U utakmici protiv Cleveland Cavaliersa Musa je dobio priliku u trajanju četiri minute te je u 102-86 pobjedi svoje momčadi sudjelovao s dva postignuta koša i osvojenom loptom. Jednu je u toj minutaži i izgubio, no ono o čemu se najviše priča kad je on u pitanju jest fantastična blokada koju je pretrpio.

Fantastična blokada

Nešto više od minute prije kraja Musa je bio u kontranapadu u kojem se driblingom oslobodio svog čuvara i krenuo na polaganje. Ono na što nije računao događalo se iza njegovih leđa. Trčao je za njim David Nwaba odlučan u namjeri da ga spriječi što mu je u konačnici i pošlo za rukom ovom fantastičnom blokadom.