NETSI POD VODSTVOM SVOG NOVOG HEROJA SKRŠILI CELTICSE: / Kanonadom trica upisali šestu pobjedu u sedam utakmica

29.11.2019.
21:56
Profimedia

Boston Celticsi nastavili su se srozavati na ljestvici NBA Istočne konferencije novim porazom. U Barclays Centru od njih su bili bolji košarkaši Brooklyn Netsa koji su ih svladali rezultatom 112:107.

Domaćini su sjajno krenuli u utakmicu i na krilima sjajnog Spencera Dinwiddieja stigli do čak 14 poena prednosti već u prvoj četvrtini. Suprotno od očekivanog, utakmica je išla u samo jednom smjeru, a to je pobjeda momčadi iz New Yorka koja je naprosto bolja odlaskom Kyrieja Irvinga.

MOSTARAC SVIRA JAZZ BOLJE OD DVOSTRUKO PLAĆENIH AMERIKANACA: /

Bojan Bogdanović igra All-Star košarku, a Utahu vrijedi svaki cent

Celticsi su vodili u samo jednom trenutku, a to je početak druge četvrtine, kad su igrali većinom igrači s klupe. Netsi su sjajno gađali tricu, više od 41 posto, a prednjačio je upravo njihov novi vođa Spencer Dinwiddie koji je pogodio šest komada iz osam pokušaja te završio utakmicu s 32 poena.

Kod Boston Celticsa jedini je na visini zadatka bio Jayson Tatum koji je natrpao 26 poena uz devet skokova.

Netsima je ovo šesta pobjeda u sedam prethodnih utakmica, a napradovali su sve do sedmog mjesta Istočne konferencije. Sažetak utakmice možete pogledati OVDJE.