[VIDEO] SASTAVIO LEBRONA SA ZEMLJOM I ODMAH ZARADIO ISKLJUČENJE: / To mu je već drugo u posljednjih tjedan dana

Podsjeća Cousins na slavnog brbljavca Rasheeda Wallacea koji je morao sudjelovati u svakoj frci koja bi se dogodila na terenu

11.1.2021.
12:40

Košarkaši Los Angeles Lakersa zadržali su se na vrhu Zapadne konferencije NBA lige pobjedom u Houstonu 120:102, a utakmicu su obilježila isključenja domaćeg centra DeMarcusa Cousinsa i gostujućeg krilnog centra Markieffa Morrisa.

Morris je isključen u 10. minuti prve četvrtine, nakon naguravanja s Cousinsom, a igrač Rocketsa je morao u svlačionicu u prvoj minuti druge četvrtine, nakon neopreznog prekršaja na LeBronu Jamesu, zahvativši ga podlakticom po glavi u pokušaju izbijanja lopte. Pogledajte taj prekršaj OVDJE.

[VIDEO] ČITLUK EXPRESS U STAPLES CENTERU: /

Zubac monstruoznom akcijom bacio Amerikance u trans; 'O čovječe...'

Incidentni DeMarcus

Podsjeća Cousins na slavnog brbljavca Rasheeda Wallacea koji je morao sudjelovati u svakoj frci koja bi se dogodila na terenu. Nije, stoga, čudo da dijeli s nekolicinom igrača prvo mjesto u ligi u tehničkim greškama. U posljednjih tjedan dana dvaput je izbačen s utakmice, prije šest dana dobio je dvije tehničke u samo nekoliko minuta i ekspresno je izletio s terena.

Inače, Lakersi su na kraju došli do uvjerljive pobjede u kojoj je Anthony Davis imao 27 poena i tri blokade, a LeBron James je postigao 18 poena uz sedam skokova i sedam asistencija. Montrezl Harrell je sa 16 poena predvodio igrače s klupe. Rocketse je predvodio Christian Wood s 23 poena, dok je James Harden imao 20 poena i devet asistencija, ali i sedam izgubljenih lopti.