DEBITIRAO ZA DYNAMO / Kranjčar zabio i oduševio novog trenera!

'Zadovoljan sam njegovom igrom jer na toj poziciji smo i tražili pravo pojačanje', kazao je Semin dodavši kako se utakmica igrala na 37 stupnjeva Celzijusa što je sasvim sigurno utjecalo na igru.

1.7.2012.
18:00
Dynamo Kiev

ZAGREB - Hrvatski nogometni reprezentativac NikoKranjčar postigao je pogodak za svoj novi klub kijevski Dynamo u pobjedi 7:1 u pripremnom susretu protiv austrijskog niželigaša Kufsteina.

Kranjčar je zabio gol u 43. minuti udarcem s 20-tak metara. Niko, koji je u Dynamo stigao ovoga ljeta iz Tottenhama igrao je samo prvo poluvrijeme, no i to je bilo dovoljno da oduševi trenera ukrajinskog doprvaka JurijaSemina.

"Kranjčar je pružio dobru predstavu, premda mu nedostaje fizičke kondicije. Postigao je prekrasan pogodak i odlično prenosi loptu. Zadovoljan sam njegovom igrom jer na toj poziciji smo i tražili pravo pojačanje," kazao je Semin dodavši kako se utakmica igrala na 37 stupnjeva Celzijusa što je sasvim sigurno utjecalo na igru.

Drugi hrvatski reprezentativac u redovima kijevskog kluba, OgnjenVukojević dobio je još nekoliko dana odmora.

Iduću provjeru Dynamo Kijev imat će u utorak u Längenfeldu protiv imenjaka iz Zagreba.