olić najbolji 'vuk' / Mandžo 'zapaprio' bivšem klubu

U pripremnoj utakmici, koju su Bavarci u kineskom Guangzhouu odigrali s Wolfsburgom, Mandžukić je u 2:1 pobjedi postigao prvi pogodak.

26.7.2012.
20:07

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić nastavlja s izvrsnim igrama u dresu Bayerna. Naime, u pripremnoj utakmici, koju su Bavarci u kineskom Guangzhouu odigrali s Wolfsburgom, Mandžukić je u 2:1 pobjedi postigao prvi pogodak.

Bayern je doveo u vodstvo s bijele točke u 29. minuti, nakon što je u kaznenom prostoru "Vukova" srušen Thomas Muller.

Na 2:0 povisio je Arjen Robben, a konačan rezultat postavio je Pilar.

U početnoj postavi Wolfsburga bio je Ivica Olić i već u 2. minuti imao je obećavajuću šansu. Također je i u 25. minuti susreta opako zaprijetio Neuerovoj mreži, međutim, sreća ga nije mazila.

Inače, upravo je on proglašen najboljim igračem Wolfsburga u tom susretu, no nije imao raspoloženog suigrača da prati njegov tempo.