STRIJELAC UBOJITOG INSTINKTA / Mandžukića i suigrače razbio slavljenik!

Wolfsburg je teško poražen u Gelsenkirchenu, a u loše izdanje gostiju uklopio se i Marijo Mandžukić, koji je igrao do 81. minute i propustio dvije velike prilike za zgoditak.

19.2.2012.
21:29
Pixsell

U posljednjim utakmicama 22. kola njemačke lige Schalke je kao domaćin pregazio Wolfsburg sa 4:0 te ostao u utrci za naslov prvaka, dok je Hanover također kao domaćin slavio protiv Stuttgarta sa 4:2.

Wolfsburg je teško poražen u Gelsenkirchenu, a u loše izdanje gostiju uklopio se i Mario Mandžukić, koji je igrao do 81. minute i propustio dvije velike prilike za zgoditak.

Pobjedu su Schalkeu donijeli Raul (10), Huntelaar (15, 72) i Matip (49), a Huntelaar je u 40. minuti promašio i kazneni udarac.

Španjolac Raul je na ovoj utakmici zabio svoj 400-ti pogodak u karijeri, a većinu, čak 323 je zabio za Real, 44 za 'Furiju' te sada 33 za klub iz Gelsenkirchena.

Hannover je u ekshibicijskoj utakmici nadigrao Stuttgart sa 4:2. Pogotke su za domaćine dali Haggui (25), Biram Diouf (32), Pander (46) i Stindl (73), do su čast gostiju spasili Harnik (75) i Okazaki (79).