MIAMI ZAUSTAVIO BOGDANOVIĆA I DRUŠTVO: / Utah objavila predobru snimku Babe dok šalje zvijezde Heata po ćevape

Los Angeles Clippers au u gostima sa 119 - 99 bili boji od Memphis Grizzliesa

27.2.2021.
9:26

Najbolja momčad NBA Utah Jazz je sinoć doživio poraz, bolji od njih su sa 124-116 bili domaći Miami Heat, a hrvatski košarkaš je Bojan Bogdanović je odigrao solidno u porazu svoje momčadi.

Bogdanović je odigrao 30 minuta i i tom je vremenu zabio 17 koševa uz šut iz igre 5/11, za trice 3/7 te dodao tome dva skoka, dok je DonovanMitchell bio najbolji strijelac Jazza sa 30 ubačaja, a Rudy Gobert je dodao 15 koševa i 12 skokova.

Pobjedničku momčad je predvodio JimmyButler sa 33 koša uz deset skokova i osam asistencija. Jazz i dalje ima najbolji omjer pobjeda i poraza u NBA 26-7, a Miamiju, vodećem u Jugozapadnoj diviziji, ovo je peta pobjeda zaredom.

Osim Butlera, u redovima Heata istaknuo se i GoranDragić koji je utakmicu završio sa 26 koševa, a Bam Adebayo je upisao 19 poena, 11 skokova i sedam asistencija.

Skroman učinak Ivice Zupca

Los Angeles Clippers au u gostima sa 119 - 99 bili boji od Memphis Grizzliesa, a hrvatski reprezentativac IvicaZubac je upisao skroman učinak. KawhiLeonard je bio najučinkovitiji kod Clippersa sa 30 pogodaka, devet skokova i sedam asistencija. Zubac je 19 minuta na terenu ubacio tri koša (šut iz igre 1/2) i ugrabio osam skokova uz dvije asistencije i dva bloka. Lou Williams je zabio 17 koševa za Los Angeles, dok je kod Memphisa najbolji bio Jonas Valanciunas sa 22 ubačaja.

Phoenix Suns su na gostovanju sa 106 - 97 svladali Chicago Bullse, a Devin Booker i Deandre Ayton su svaki zabili po 22 koša. Chris Paul je dodao 14 pogodaka i 15 asistencija za Phoenix kojem je ovo 13. pobjeda u zadnjih 16 utakmica. Dario Šarić nije igrao za Phoenix zbog ozljede.

Zach LaVine je sa 24 koša predvodio poraženu momčad.

Rezultati

Boston Celtics - Indiana Pacers 118-112 Toronto Raptors - Houston Rockets 122-111 Detroit Pistons - Sacramento Kings 107-110 Miami Heat - Utah Jazz 124-116 (Bojan Bogdanović je odigrao 30 minuta za Utah, zabio je 17 koševa i upisao dva skoka) Chicago Bulls - Phoenix Suns 97-106 8Dario Šarić nije igrao za Phoenix) Memphis Grizzlies - LA Clippers 99-119 (Ivica Zubac je odigrao 19 minuta za LA Clipperse, zabio je tri koša i upisao osam skokova, dvije asistencije i dva bloka) Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks 118-109 Golden State Warriors - Charlotte Hornets 130-121 Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers 102-93