NA TO SU ČEKALI 21 GODINU: / Poznat je prvi polufinalist FA kupa

Nogometaši Crystal Palacea prvi su polufinalisti FA kupa. U četvrtfinalu su oni pobijedili drugioligaša Readinga s 2-0 i izborili nastup u polufinalu na Wembleyju.

11.3.2016.
23:23
AFP/JUSTIN TALLIS

Na utakmici nije bilo golova sve do same završnice, a prvi gol pao je u 86. minuti. Postigao ga je veznjak Crystal Palacea Yohan Cabaye iz jedanaesterca. Drugi i konačni pogodak kojim je Palace potvrdio plasman u polufinale postignut je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, a postigao ga je Fraizer Campbell.

Ovog će se vikenda odigrati još preostala tri četvrtfinalna dvoboja. U subotu će Everton ugostiti Chelsea, a dan kasnije će West Ham Slavena Bilića gostovati kod Manchester Uniteda i branitelj naslova Arsenal će biti domaćin Watfordu.