PETARDOM NA GOLMANA / Navijač pokupio žestoke batine od igrača

Nakon divljačkih ispada domaćih navijača prekinuta je između Petrolula i Steaue Bukurešt. Letjele su šake, petarde, a jedan je navijač pokupio žestoke batine od trojice igrača.

31.10.2011.
7:51
grandul.info

Utakmica prve rumunjske lige između Petrolula i Steaue Bukurešt prekinuta je nakon samo 45 minuta igre zbog divljačkih ispada domaćih navijača Steaue.

U 45. minuti igre jedan od domaćih navijača uletio je na travnjak i šakom u glavu udario braniča Steaue, koji je zadobio puknuće jagodične kosti.

Nakon toga su na navijača nasrnula trojica gostujućih igrača, a Steauin Novak Martinović počeo je nogama udarati uljeza na travnjaku.

Nakon što su neredi napokon smireni, utakmica je nastavljena. Steaua je preko penala povela 2:0, nakon čega je s tribina prema golmanu Tatarusanu poletjela petarda.

Pružena mu je liječnička pomoć, a utakmica je prekinuta.