PREGAZILI SUPARNIKE / Neymar debitirao u Saudijskoj Arabiji i odmah upisao asistenciju

Gosti su rastavljeni na proste faktore...

15.9.2023.
22:20

Brazilska superzvijezda, Neymar, debitirao je u novom klubu, Al-Hilalu. U igru je ušao u 64. minuti i nakon svega 19 minuta asistirao za vodstvo od 4-0. Utakmica je na kraju završena rezultatom 6-1.

SELI NA BLISKI ISTOK /

Neymar postao novi igrač saudijskog Al-Hilala, za dvije sezone dobit će najmanje 300 milijuna eura

Neymar je u 26 minuta provedenih na terenu asistirao za pogodak, uputio dva udarca u okvir vrata, te imao tri ključna dodavanja.

Ipak, na debiju u Saudijskoj Arabiji u potpunosti ga je zasjenio jedan domaći igrač. Salem Al-Dawsari, inače kapetan Al-Hilala. postigao je dva zgoditka i prema ocjenama Sofascorea zaradio čistu desetku!

Za Al-Hilal još su zabijali MitrovićAl-ShahraniMalcom, te Nasser Al-Dawsari, dok je za goste počasni pogodak u dubokoj sudačkoj nadoknadi postigao Al-Zaqan.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.