NEMA VIŠE OSTAVLJANJA NA KLUPI? / Ancelotti priznao: 'Razgovarao sam s Modrićem. Želi više igrati u udarnoj postavi'

Modrić je u posljednjoj utakmici protiv Elchea ušao u igru u 68. minuti i zabio sjajan gol u 80. minuti za konačnih 4:0

18.2.2023.
8:43

Real Madrid večeras od 21 sat gostuje kod Osasune u 22. kolu La Lige. Trener Kraljevskog kluba Carlo Ancelotti najavio je da će Luka Modrić zaigrati u udarnoj postavi.

"Razgovarao sam s njim o tome. On želi počinjati više utakmica u startnoj postavi. Protiv Osasune će biti u njoj", rekao je Ancelotti koji je nakon Svjetskog prvenstva prednost ispred Modrića u prvih 11 dao Daniju Ceballosu.

NE IZGLEDA DOBRO /

Modrić je u vrlo nezahvalnoj situaciji: Jednim potezom je razočarao je Real Madrid, zna se zašto mu ne nude novi ugovor

'Svaka utakmica mogla bi biti presudna'

Modrić je u posljednjoj utakmici protiv Elchea ušao u igru u 68. minuti i zabio sjajan gol u 80. minuti za konačnih 4:0. To mu je bio šesti gol ove sezone. Real se trenutačno nalazi na drugom mjestu La lige s osam bodova zaostatka za prvom Barcelonom.

"Idemo na pobjedu jer je ovo važan trenutak u sezoni. Ušli smo u dobru seriju i moramo nastaviti tako. To je za nas jako bitan susret jer njime možemo smanjiti bodovni zaostatak. Svaka utakmica mogla bi biti presudna", dodao je Ancelotti.