ATLETICO PROSUO BODOVE KOG FENJERAŠA: / Vatreni nije dobio niti minute, Sevilla s igračem manje napravila senzaciju

Uzbudljiva nedjelja u španjolskom nogometu

1.3.2020.
18:10
pressinphoto / ddp USA / Profimedia

Nogometaši Atletico Madrida odigrali su u 26. kolu Primere samo 1-1 kod "fenjeraša" Espanyola pa su sve dalje od samog vrha.

Espanyol je poveo autogolom Savića (24), u 46. minuti je izjednačio Saul, ali dokraja više nije bilo golova. ŠimeVrsaljko je ostao na klupi Atletica.

Sevilla je golom En Nesyrija u trećoj minuti dodatka kod kuće svladala Osasunu, koja je s igračem manje zabila čak dva gola i bila na pragu boda.

Vodi Barcelona (55) ispred Reala (53), a večeras je Clasico na Bernabeu. Sevilla je treća s 46, a Atletico četvrti s 44 boda.