KATALONCI U FORMI / Barcelona nakon preokreta stigla do velike pobjede: Torres i Depay srušili Elche

Katalonci se se s nova tri boda približili Sevilli

6.3.2022.
18:25
Profimedia

Nogometaši Barcelone preokretom su slavili u 27. kolu La Lige u gostima kod Elchea s 2-1 i probili se na treće mjesto tablice.

Elche je poveo u 44. minuti preko Fidela, koji je kaznio lošu povratnu loptu Pedrija, ali su izjednačili pogotkom Ferrana Torresa (61). Šest minuta prije kraja Katalonci su došli do pobjede golom iz jedanaesterca Memphisa Depaya nakon igranja rukom Antonija Barragana u svom kaznenom prostoru.

Barcelona je sada  treća s dva boda više od Betisa, no 15 bodova manje od vodećeg Reala.

Ranije je Cadiz kod kuće svladao Rayo Vallecano s 2-0 golovima Alcaraza (55) i Idrissia (63).