BARCELONI SE OTVORILA OGROMNA PRILIKA: / Poslije Reala kiksao i Atletico, Kataloncima je donedavno ovakav scenarij bio nezamisliv

Ako Katalonci u četvrtak pobijede u zaostaloj utakmici Granadi preuzet će vrh

25.4.2021.
23:10

Nogometaši Atletico Madrida posve su zakomplicirali borbu za naslov prvaka nakon što su u susretu 33. kola na gostovanju izgubili od Athletic Bilbaoa sa 1-2.

Athletic Bilbao je poveo u osmoj minuti golom Alexa Berenguera (8), izjednačio je Stefan Savić u 77. minuti, a pobjedu baskijskom sastavu donio je Inigo Martinez u 86. minuti. ŠimeVrsaljko i Ivo Grbić nisu nastupili za goste.

Atletico i dalje drži vrh ljestvice no Real Madrid i Barcelona sada imaju po dva boda manje, a Katalonci i susret manje. U igri za naslov je i Sevilla koja na četvrtom mjestu ima tri boda manje od lidera.

U najboljoj je poziciji Barcelona koja bi pobjedom u zaostalom susretu 29. travnja protiv Granad pruzela vrh ljestvice. Barca je u nedjelju na gostovanju pobijedila Villarreal sa 2-1.

REZULTATI: Huesca - Getafe 0-2 (Unal 20, 52) Villarreal - Barcelona 1-2 (Chukwueze 26 / Griezmann 28, Griezmann 35) Celta Vigo - Osasuna 2-1 (Aspas 42, Murillo 65 / Torres 77-11m) Sevilla - Granada 2-1 (RAKITIĆ 16-11m, Ocampos 53 / Soldado 90-11m) Athletic - Atletico 2-1 (Berenguer 8, Martinez 86 / Savić 77)

U subotu: Elche - Levante 1-0 (Boye 32) Valladolid - Cadiz 1-1 (Plano 14 / Cala 64) Valencia - Alaves 1-1 (Gaya 89 / Guidetti 84) Real M. - Betis 0-0

U ponedjeljak: Eibar - Real Sociedad