BAYERNOV STRIJELAC NA KRAJU JE IZGUBIO ŽIVCE: / Pogledajte kako je nervozni Vidal udario Luku Modrića

Madridski Real slavio je protiv Bayerna u Münchenu s 2:1, "kraljevski klub" uspio je preokrenuti utakmicu iako je domaćin vodio golom Artura Vidala.

12.4.2017.
22:50
Screenshot/Youtube

Upravo je Čileanac na kraju utakmice, u 90. minuti izgubio živce. Modrić mu je htio uzeti loptu iz ruke, ali ga je Vidal grubo odgurnuo. Sudac Nicola Rizzoli bio je blizu događaja i odmah je igraču Bayerna pokazao žuti karton.

REAL NAPRAVIO ODLIČAN POSAO U MÜNCHENU: /

Ronaldo preokrenuo protiv Bayerna i doveo branitelje naslova korak do polufinala

Možda je Vidal bio nervozan ne samo zbog poraza nego i promašenog jedanaesterca na kraju prvog poluvremena. Nije bio precizan s bijele točke u trenucima kad je Bayern mogao povesti 2:0, no poslao je loptu daleko od Navasovih vrata.