BAYERNU VELIKI DERBI NJEMAČKOG NOGOMETA: / Prvaci očitali lekciju dortmundskoj Borussiji, Lewandowski zabio petom

U derbiju 11. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je kao gost u Dortmundu svladao Borussiju sa 3-1 (2-0).

4.11.2017.
20:59
AFP

Prvake je ka pobjedi lijepim pogotkom udarcem lijeve noge malo unutar kaznenog prostora u 17. minuti poveo Robben, na 2-0 povisio je Lewandowski u 37. kada se odlično snašao pred vratima i petom proslijedio loptu u mrežu. Susret je riješio Alaba u 67. minuti, njegov ubačaj pred gol Borussije nije uspio dotaknuti niti jedan igrač i lopta je odsjela u samom kutu, dok je pogodak za Borussiju postigao Bartra u 88. minuti.