BiH dobila 'čudesan' gol od Meksika u zadnjoj sekundi!

1.6.2012.
9:42

Meksiko je pred 51.240 gledatelja u Chicagu, na stadionu Soldir Field, poveo preko igrača Tottenhama, Giovanija Dos Santosa, već u 7. minuti utakmice. Svega 20-ak minuta kasnije na 1:1 je poravnao Edin Džeko, a pobjedu je 'domaćoj' reprezentaciji osigurao Unitedov Chicharito u posljednjim sekundama utakmice.

Bila je to utakmica u kojoj su sva tri gola bila posljedica loših reakcija obrana, a treći pogodak se posebno ističe po nevjerojatnim greškama zadnjeg reda izabranika Safeta Sušića. Pape je momcima radi ovoga sigurno očitao bukvicu.

Meksikanci će u nedjelju odmjeriti snage s vrlo moćnim i lepršavim Brazilom, koji predvodi najbolji mladi nogometaš svijeta – Neymar. Utakmica će se odigrati u Teksasu.