BORUSSIA 'CHOKEMUND' / Tek je počeo deveti mjesec, a sezona je već gotova?! Na domaćem terenu prosuli veliku prednost protiv donedavnog drugoligaša

Ovo im se prečesto događa...

1.9.2023.
22:58

Nogometaši Borussije Dortmund i Heidenheima odigrali su večeras u Dortmundu neriješeno 2-2 u susretu trećeg kola njemačke Bundeslige.

NAPETO JE, NAPETO /

Velika borba za vrh Bundeslige: Borussia Dortmund kiksala, Bayernu se otvara ogromna prilika

Borussija je vodila s 2-0 nakon prvog dijela, ali je novi prvoligaš izbjegao poraz, te je osvojio prvi prvoligaški bod.

Strijelci za Borussiju bili su Julian Brandt u sedmoj i Emre Can iz jedanaesterca u 15. minuti, dok su golove za Heidenheim postigli su Eren Dinkçi u 61. i Tim Kleindinst iz jedanaesterca u 82. minuti.

Borussia ima jednu pobjedu i dva remija, dok je Heidenheim upisao jedan remi i dva poraza.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.