ČARLI U TRANSU, LOKOMOTIV JE PRVAK RUSIJE: / Pogledajte gol iz završnice susreta koji je raspametio Ćorluku na klupi

Osigurali su titulu kolo prije kraja

5.5.2018.
17:36
Screenshot Twitter

Nogometaši Lokomotiva iz Moskve osvojili su naslov prvaka Rusije zahvaljujući 1-0 (0-0) domaćoj pobjedi protiv Zenita iz Sankt Peterburga u susretu 29. kola igranom u subotu, a hrvatski reprezentativni branič Vedran Ćorluka odigrao je prvo poluvrijeme za moskovski sastav.

Pogodak koji je Lokomotivu osigurao naslova prvaka kolo prije kraja sezona postigao je Portugalac Eder u 88. minuti.

Lokomotiv sada ima 60 bodova, nedostižnih sedam više od drugog Spartaka koji ima utakmicu manje i trećeg Krasnodara, odnosno osam više od četvrtog CSKA koji također ima utakmicu manje. Zenit je ostao peti sa 50 bodova.

Za Lokomotiv ovo je treći naslov prvaka Rusije, prva dva je osvojio 2002. i 2004. godine.