CAVANI IZJEDNAČIO IBRAHIMOVIĆEV REKORD: / Nema Zlatana, nema problema! Sjajni Urugvajac ima se čime pohvaliti

Edinson Cavani zabio za knjige rekorda

17.1.2018.
21:41

Igrači Paris Saint-Germaina i Dyona sučelili su se u srijedu u utakmici 21. kola francuskog nogometnog prvenstva. Utakmica je to koju će posebno pamtiti Edinson Cavani.

Urugvajski 30-godišnji napadač upisao se među strijelce pogodivši u 21. minuti za povećanje vodstva domaćina na Parku prinčeva nakon što je u 4., a potom i u 15. minuti precizan bio Angel Di Maria. Strijelac uvodna dva gola na utakmice ubacio je s desne strane u sredinu kaznenog prostora gostujuće momčadi odakle Cavani mirno glavom pogađa za 3-0.

Postignuti pogodak njegov je ukupno 156. za parišku momčad, a to je brojka koja odgovara rekordu kluba koji je dosad bio u vlasništvu Zlatana Ibrahimovića. Cavani je svoj 156. pogodak za PSG postigao u 226. utakmici za klub, Ibrahimoviću je bilo potrebno 180 nastupa.