GUARDIOLA, VIDIŠ LI OVO? / Čudesni Cole Palmer odigrao nevjerojatnu utakmicu i upisao se u povijest

U Chelsea je stigao iz Manchester Cityja za 47 milijuna funti, a transfer je sam zatražio jer nije vjerovao da će imati značajnu minutažu u momčadi Pepa Guardiole

15.4.2024.
22:15

Cole Palmer postigao je tri gola za Chelsea u prvom poluvremenu i jedan u drugom u pobjedi protiv Evertona 6:0 u 33. kolu Premierlige.

NOVI INCIDENT /

Slavni nogometaš prvo osuđen zbog utaje poreza, a sad je s društvom uništio vilu?

Palmer je zabio za 1:0 u 13. minuti, 2:0 u 18. minuti i za 3:0 u 29., a do kraja poluvremena još je jedan gol za 4:0 zabio Nicolas Jackson. U drugom poluvremenu Palmer je stigao i do četvrtog gola, zabio je iz penala u 64. minuti za 5:0. U sudačkoj nadoknadi Gilchrist je postavio konačnih 6:0.

S prva tri pogotka Palmer se upisao u povijest Chelseaja jer nitko u klupskoj povijesti nije brže zabio hat-trick.

Bio mu je ovo drugi hat-trick u posljednje tri utakmice, a ukupno je od dolaska u Chelsea prošloga ljeta zabio 25 pogodaka u svim natjecanjima.

Također, on je tresao mreže u sedam uzastopnih utakmica Chelseaja i prvi je igrač u povijesti Bluesa konjemu je to uspjelo.

U Chelsea je stigao iz Manchester Cityja za 47 milijuna funti, a transfer je zatražio jer nije vjerovao da će imati značajnu minutažu u momčadi Pepa Guardiole.