BOLJE DA SE ZOVU NERADNIČKI / Čuda se ipak ponavljaju! Srbima se dogodio hajdučki scenarij s Gzirom, pogledajte ovu sramotu Radničkog

Ivo Cagalj/PIXSELL

Malteški klub Gzira United polako postaje specijalist za velike senzacije u Europi. Klub koji je prije tri godine šokirao Hajduk na putu prema Europa ligi, sada je izbacio srpskog predstavnika u borbi za Konferencijsku ligu.

ČOVJEK NEMA SRAMA /

Ima li kraja njegovim gadostima: Pique se ponaša kao da nema novaca, pogledajte što traži od Shakire

Gzira je remizirala s Radničkim iz Niša 3:3 te su izbacili srpskog predstavnika nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Prva utakmica je završila rezultatom 2:2 te su Maltežani uspjeli srušiti favorizirani Niš.

Maltežani su tako ponovno šokirali, ovoga puta u susjedstvu, gdje su se u dva navrata spašavali od poraza.

Tri put se spašavali

Srpski klub je poveo već u 15. minuti susreta, da bi Gzira izjednačila već u sljedećem napadu. Jefferson je pogodio praktički u istoj minuti kada je Radnički primio pogodak. Klub iz Niša je poveo u 77. minuti pogotkom Petrova, da bi Gzira u 12. minuti nadoknade postigao pogodak za izjednačenje.

U produžecima je Radnički ponovno došao u vodstvo, po treći put. U 102. minuti je Pejović zabio iz kaznenog udarca, a Gzira je šokirala domaćine u 117. minuti kada su zabili za 3:3.

Igrači Radničkog očito su popustili pod pritiskom te su promašili čak tri penala, a Gzira je prošla u sljedeću fazu. Očito je ta Gzira opasan klub, tko zna tko je sljedeći na putu prema Europi…