TRIJUMF IZ 25. POKUŠAJA / Trener Rudeša na 'sedmom nebu' nakon prve pobjede: 'Kao da smo se prepali'

Bila je to prva pobjeda Rudeša ove sezone nakon što je u 24 kola dohvatio samo četiri boda

5.3.2024.
10:11
Josip Regovic/PIXSELL

Rudeš je u ponedjeljak na svom terenu svladao Goricu 2:1 i stigao do prve pobjede ove sezone u 25. kolu HNL-a. Domaćini su poveli golom Ante Ćorića iz jedanaesterca u 26. minuti, izjednačio je Tim Matavž u 39., a pobjedu Rudešu je donio Riad Mašala u trećoj minuti sudačke nadoknade.

KONAČNO PUNI PLIJEN /

Rudeš nakon drame stigao do prve pobjede, Gorica pala u Kranjčevićevoj

Trener Rudeša Davor Mladina nakon utakmice nije skrivao oduševljenje.

"Mislim da znate da smo čekali tu pobjedu, ne samo ja, nego i svi treneri prije mene. Mislim da smo je sa zadnjim utakmicama zaslužili. Čak sam mislio i da će se dogoditi ranije. Moram čestitati momcima na velikoj borbi, protivnik je bio ozbiljan, nema laganog protivnika, ali dečki su bili disciplinirani i nagradio nas je gol. Gorica je kasnije imala visoki pritisak, a mi kao da smo se prepali rezultata. Mijenjali smo i sustave i igrače i isplatilo nam se. Ulasci s klupe nisu nam do sada davali pretjerano ono što smo željeli. Drago mi je da je baš sada rješenje s klupe riješilo utakmicu i drago mi je da je to dečko koji je prošao našu školu nogometa", rekao je Mladina za MaxSport.

Bila je to prva pobjeda Rudeša ove sezone nakon što je u 24 kola dohvatio samo četiri boda remiziravši protiv Lokomotive (0-0), Varaždina (0-0), Slaven Belupa (0-0) i Istre 1961 (0-0).

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi.