DEBI IZ SNOVA: / Duje Čop fantastičnim volejem oduševio nove navijače

Nogometaši Sportinga iz Gijona otvorili su španjolsko prvenstvo domaćom pobjedom protiv Athletic Bilbaa (2-1), a strijelac prvog pogotka bio je naš Duje Čop.

21.8.2016.
20:28
Screenshot

Hrvatski reprezentativac je prošlu sezonu kao član Cagliarija proveo na posudbi u Malagi, a ove je sezone posuđen Sportingu. Ligaški debi u novom dresu je bio kao iz snova, Čop je zabio u 50. minuti za 1-0 i otvorio svojoj momčadi put do pobjede. Naš je nogometaš dočekao loptu nakon jednog prekida i sjajnim je volejem pospremio u mrežu gostiju.

Promašeni jedanaesterac

Tri minute kasnije Victor Rodriguez je zabio za 2-0, a u 61. je Isma Lopez promašio i jedanaesterac za Sporting. U 86. minuti gosti su golom Viguere smanjili na konačnih 2-1.

Čop je iz igre izašao u 84. minuti uz pljesak s tribina. Njega i suigrače u idućem kolu čeka gostovanje kod novog prvoligaša Alavesa.