SLAVLJE DOMAĆINA / Dinamo na rođendanu Sesveta: Petković daleko najveća zvijezda

1.5.2024.
20:12
Matija Habljak/PIXSELL

Dinamo je na Praznik rada gostovao u Sesvetama u sklopu proslave 15. rođendana istoimenog drugoligaša.

u SRIJEDU /

Dinamovce uoči Rujevice čeka prijateljska utakmica i druženje s navijačima u Sesvetama

u SRIJEDU /

Na stadionu Sv. Josipa Radnika u sesvetama okupilo se više od 2000 ljudi, a u utakmici koja se igrala dvaput po 40 minuta, Sesvete su pobijedile pomlađeni sastav Dinama 1-0 golom Matića u 70. minuti.

Na istok Zagreba stigla je cijela prva momčad, a okupljeni mladi navijači nahrlili su po autograme.

Daleko najpopularniji bio je Bruno Petković, a feštu je uveličao i predsjednik Plavih Velimir Zajec.