BOLJE NIJE MOGLO / Dinamova mladež preokretom srušila Salzburg u Ligi prvaka: Odlučila je asistencija bivšeg igrača Hajduka

Ovom pobjedom Dinamo je preskočio Salzburg na ljestvici, sada je drugi sa šest bodova

11.10.2022.
16:34
Luka Stanzl/PIXSELL

Juniorska momčad Dinama u susretu je 4. kola skupine Lige prvaka mladih kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici preokretom stigla do 2-1 pobjede protiv Salzburga. Goste iz Austrije je u prednost doveo Elias Havel u 19. minuti.

DOBRA ATMOSFERA /

Neočekivani gosti pratili kako je Dinamova mladost ruši vršnjake Salzburga: Uvertira u večerašnji spektakl

Brzo i efikasno

Dinamo je ostvario preokret u razmaku od samo minute,rvo je Maro Katinić (66) poravnao iz gužve nakon ubačaja s desne strane, da bi napadač Fran Topić (67) izvrtio nekoliko suparničkih igrača prije no što je pogodio pod samu gredu za konačnih 2-1.

Ovom pobjedom Dinamo je preskočio Salzburg na ljestvici, sada je drugi sa šest bodova, dok je Salzburg treći s pet. Na vrhu je Milan, koji je s 3-1 svladao Chelsea, s osam bodova, dok je Chelsea posljednji s dva boda.