NA PUTU PREMA DOLJE / Dinamo se raspao u 10 minuta: Ovako je to izgledalo

Milan je srušio Dinamo u 10 minuta, od 49. do 59.

25.10.2022.
22:29
Igor Kralj/PIXSELL

Dinamo nije izdržao. Nakon pogotka krajem prvog dijela, u nastavku je primio još dva komada na Maksimiru, u bitnoj utakmici 5.kola Lige prvaka u skupini E. U biti, zagrebački plavi su se raspali u 10 minuta.

VIDJELO SE IZ AVIONA /

Milan je uhvatio dinamovce na krivoj nozi: Matteo Gabbia i Sandro Tonali demonstrirali umijeće 'ratovanja'

Rafael Leao je u 49. bio strijelac za 2-0 Milana. Obrana Dinama je mlako reagirala, Leao se prošetao između njih i matirao nemoćnog Livakovića... OVDJE pogledajte taj gol.

U 59. Olivier Giroud je bio bez greške s bijele točke, poentirao u gornji kut i totalni raspad Dinama. OVDJE pogledajte njegov zgoditak iz penala.