Prijateljska utakmica / Dinamo slavio u drugoj prijateljskoj utakmici: Po velikom nevremenu pobijedili Dresden

Jedini je pogodak u zahtjevnom susretu postigao Nikola Moro

15.1.2019.
16:00
Marko Lukunic/PIXSELL

Dan nakon što su slavili 2:1 protiv Partizanija iz Tirane, igrači Dinama u drugom su prijateljskom ogledu stigli do nove pobjede protiv Dynamo Dresdena. Na istom su terenu po iznimno lošim vremenskim uvjetima, kiša i olujni vjetar, upisali 1:0 pobjedu. Jedini je pogodak u zahtjevnom susretu postigao Nikola Moro u 56. minuti susreta

Trener Bjelica za ovaj je susret krenuo sa sljedećih 11: Na golu mlad Horkaš, stoperi Theophile i Dilaver, a na bokovima Šitum i Stojanović. Na mjestu zadnjeg veznog Lešković, a vezni red Ćuže, Majer, Gojak, Oršić. Špica je bio mladi Baturina.

U 8. minuti gol Dinama spasili su Horkaš i Dilaver kada su zaustavili pokušaj Dynama iz blizine. Nešto kasnije imao je dobru priliku Gojak kad je pucao s ruba kaznenog prostora, a vratar Schubert obranio njegov pokušaj.