'OBITELJ JE IZNAD NOGOMETA' / Dinamovac imao poruku za navijače Rijeke: 'Ne mrzim vas, ali ste izgubili svaki moj respekt'

Njemu je majka preminula krajem prošle godine, a on je često bio meta uvreda navijača Rijeke tijekom posljednjih derbija.

5.5.2024.
23:27
Marko Lukunic/PIXSELL

Dinamo je slavio protiv Rijeke na Rujevici 2-1 nakon preokreta te tako tri kola im pobjegao na četiri boda prednosti.

PRILIČNO JASAN /

Zajec poslao upozorenje igračima, a imao je i indirektnu poruku za navijače

Domaćini su poveli u 50. minuti kada je Marko Pjaca precizno pogodio s bijele točke za 1-0. Za 1-1 je zaslužan bio Bruno Petković koji je majstorski u 75. minuti izveo slobodan udarac s više od 20 metara, dok su gosti do pobjedničkog gola došli u 89. minuti kada je gol možda i vrijednog naslova prvaka postigao Arber Hoxha.

Nakon utakmice na društvenim mrežama se oglasio branič Dinama Stefan Ristovski koji je od 2015. do 2017. nosio dres Rijeke.

"Ne mrzim vas, ali ste izgubili svaki moj respekt. Obitelj je iznad nogometa. Iznad svega! #zatebe majko", napisao je na Instagramu.