'NIKAD LOŠIJI I OPET OSVOJIMO' / Dinamovci nakon preokreta u Rijeci: 'Čim su došli na utakmicu rezultat je tu'

Navijači maksimirskog kluba na skrivaju oduševljenje nakon pobjede, a njihove komentare donosimo u nastavku teksta.

5.5.2024.
21:58
Marko Lukunic/PIXSELL

Dinamo je u derbiju 33. kola HNL-a nakon preokreta pobijedio Rijeku na Rujevici s 2-1 (0-0) čime su napravili veliku prednost na vrhu ljestvice, pobjegli su Riječanima na četiri boda prednosti.

OGLASILI SE /

Dinamo nakon preokreta i pobjede na Rujevici: 'To ti tak ide i to ti je tak'

Rijeka je povela u 50. minuti kada je Marko Pjaca precizno pogodio s bijele točke za 1-0. Za 1-1 je zaslužan bio Bruno Petković koji je majstorski u 75. minuti izveo slobodan udarac s više od 20 metara, dok su Plavi do pobjedničkog gola došli u 89. minuti.

Strijelac gola možda i vrijednog naslova prvaka postigao je Arber Hoxha. Dinamo sada ima četiri boda više od Rijeke (75-71).

"Dva genijalna individualna poteza za prvenstvo. Hoxha svaki cent otplatio s ovim golom."

"Nikad lošiji i opet osvojimo."

"Rezime najgore sezone zadnjih 20 godina. Prvaci, finale kupa i 1/8 finala europskog natjecanja. Hvala i doviđenja!"

"Uh, dok se nisu trgnuli živce sam izgubio! Čim su 'došli na utakmicu' rezultat je tu!"