Eduardo poslao najljepšu poruku iz Ukrajine!

U 12. kolu nogometnog prvenstva Ukrajine, vodeći Šahtar je na svom terenu došao do pobjede nad Zorjom 4:1, a strijelac posljednjeg pogotka bio je hrvatski reprezentativac Eduardo.

2.10.2011.
22:02

Premda su gosti iznenadili na Donbass Areni u Donjecku došavši u vodstvo pogotkom Milka u 21. minuti, u nastavku je sve išlo prema očekivanjima domaćina.

Prvo je minutu prije kraja prvog poluvremena Costa poravnao, da bi u nastavku Seleznjov s dva gola riješio sve dvojbe oko pobjednika.

Konačni rezultat 4:1 postavio je Eduardo da Silva u 70. minuti, samo 10 minuta nakon što je ušao u igru odmjenivši strijelca prvog gola za Šahtar - Costu. Kapetan ukrajinskog prvaka i hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna nije nastupio jer je rumunjski strateg na klupi Šahtara u ovom susretu odlučio odmoriti neke igrače koji nose najveći teret u momčadi.

Redoslijed: 1. Šahtar 27 (-1), 2. Dinamo (K) 27 (-1), 3. Metalist Harkiv 25 (-1), 4. Krivbas 20...