Eduardo nastavlja trpati: Pao još jedan Švicarac!

Nakon što je u ponedjeljak zabio pogodak švicarskom Thunu, hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva bio je strijelac i jednog pogotka u 4:3 pobjedi svog Šahtara protiv Young Boysa.

5.7.2012.
8:41

U golijadi koju su nogometaši Young Boysa i Šahtara priredili za 3.000 okupljenih navijača, hrvatski napadač Eduardo postigao je pogodak za vodstvo ukrajinske momčadi 2:1.

Poveo je Šahtar preko Williana u 9. minuti prvog poluvremena. Na 1:1 izjednačio je Mayuka u 17. prije negoli je spomenuti Eduardo zabio u 26. za 2:1.

Willian je s još dva pogotka u 39. i 44. upisao svoj hat-trick, ali i odveo Šahtar do, pokazalo se, nedostižne prednosti 4:1. Za Young Boyse su još pogotke postigli Spycher (42-11m) i Bobadilla (71).

Kapetan kluba iz Donjecka i hrvatske reprezentacije, Darijo Srna, odigrao je cijelu utakmicu, dok je Dudu zamijenjen nakon prvih 45 minuta susreta.