PRILIČNO SIGURNO / Francuzi rutinski odradili posao prije Rijeke: 'Karamelice' pregažene u Birminghamu

Utakmica Lille - Rijeka igra se u četvrtak u 20 sati.

20.8.2023.
17:43

Francuski Lille, protivnik Rijeke u baražu Konferencijske lige, pobijedio je u 2. kolu nacionalne lige kod kuće Nantes s 2-0.

NOVI ISPIT /

Dinamo objavio cijene karata za sljedeći europski susret: Evo koliko treba izdvojiti za odlazak na utakmicu

U 66. minuti Kanađanin David je postigao prvi pogodak, da bi 78. minuti LIlle ostao bez isključenoga Alexsandra. No, i sa igračem manje, klub sa sjevera Francuske je zapečatio pobjedu golom Alžirca Ounasa u sudačkoj nadoknadi.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 2. kola engleskog nogometnog prvenstva Aston Villa je na svom terenu uvjerljivo svladala Everton sa 4-0 (2-0).

Domaći su do prednosti od 2-0 stigli sredinom prvog poluvremena golovima McGinna (18) i Douglasa Luiza (24-11m), a u nastavku su pobjedu potvrdili Bailey (51) i Duran (75).

Za Aston Villu su ovo prvi bodovi u novoj sezoni, dok je Everton i dalje na nuli.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.