BO-LE-SNO! / Golčina kakvu rijetko imamo prilike vidjeti u Ligi prvaka. Vrsaljko i ekipa mogli su samo u nevjerici gledati

20.7.2022.
23:40
Screenshot

Maccabi Haifa i Olympiacos su odigrali 1-1, a za goste je nastupio hrvatski branič Šime Vrsaljko.

Grčki sastav je poveo već u sedmoj minuti golom Philipa Zinckernagela, a Maccabi je izjednačio u sudačkoj nadoknadi preko Doleva Haziza. Vrsaljko, koji je ovoga ljeta stigao u Pirej iz Atletico Madrida, je igrao do 81. minute kada ga je zamijenio Sokratis Papastathopoulos.

Svakako valja iz ove utakmice istaknuti pogodak Haziza koji je istinsko remek-djelo i golčina kakvu rijetko vidimo u Ligi prvaka.