POČETAK HNL VIKENDA / Nabrijana utakmica Slaven Belupa i Istre završila podjelom bodova

Valja napomenuti kako je u redovima domaće momčadi debitirao Robert Murić koji je ušao u 46. minuti, a što se tiče Istre vrijedi istaknuti kako je novi trener Paolo Tramezzani i drugu utakmicu zaredom odveo svoju momčad do pozitivnog rezultata.

16.2.2024.
18:58

Nogometaši Slaven Belupa i Istre remizirali su na otvaranju 23. kola HNL-a rezultatom 1-1 (0-1). Gosti su poveli u 38. minuti pogotkom Marešića, a Lepinjica je u 54. minuti zabio za 1-1. Taj pogodak ujedno je bio i posljednji na utakmici.

NE DAJU DA POTONE /

Boysi pripremaju spektakl za utakmicu protiv Varaždina: 'Svi na Sjever, Svi na Maksimir!'

Sedmoplasirani Farmaceuti dočekali su devetoplasirane Zeleno-žute na stadionu Ivan Kušek-Apaš, a utakmicu su osim golova obilježili i brojni prekršaji.

Ukupno 30 prekršaja dosudio je sudac Mateo Erceg, a u drugom dijelu podijelio je i pet žutih kartona.

Valja napomenuti kako je u redovima domaće momčadi debitirao Robert Murić koji je ušao u 46. minuti, a što se tiče Istre vrijedno je spomenuti kako je novi trener Paolo Tramezzani i drugu utakmicu zaredom odveo svoju momčad do pozitivnog rezultata.