HRVATSKI NAPADAČ POSTIGAO VJEROJATNO NAJBOLNIJI GOL NA SVIJETU: / Naježit ćete se kad ovo pogledate

Hrvatski napadač nakon gola je ostao ležati na travnjaku

4.12.2020.
14:23
Screenshot, Twitter

U jednom od najzanimljivijih susreta u četvrtak u Europskoj ligi škotski Rangers je u skupini D pobijedio Standard sa 3-2 premda su gosti vodili 1-0 i 2-1. Standardu je igrala samo pobjeda, ali nije uspio slaviti u Glasgowu.

Bio je to i okršaju dvojice hrvatskih nogometaša, Borna Barišić je upisao asistenciju za domaći sastav, dok je Duje Čop zabio za goste.

U punom trku

Belgijanci su poveli u 6. minuti golom Lestiennea, a u 39. je izjednačio Goldson nakon ubačaja Borne Barišića iz kornera. No samo dvije minute kasnije Duje Čop je doveo Standard u novu prednost.

Hrvatski napadač se prilkom postizanja pogotka ozlijedio zabivši se u vratnicu u punom trku i nakon toga ostao ležati na travnjaku.