barca na plus devet! / Je li prvenstvo izgubljeno? Malaga po drugi put ove sezone zaustavila 'kraljevski klub'

21.2.2016.
18:13

U dvoboju 25. kola Primere Malaga i Real Madrid su odigrali 1-1, pa je "kraljevski klub" sve dalje od naslova.

Andaluzijska momčad opet se kobna pokazala za Real, nakon što je u prvom dijelu prvenstva na Bernabeu odigrala senzacionalnih 0-0, a u nedjelju ni na svom stadionu nisu doživjeli poraz.

Počelo je izvrsno za Real nakon što je Cristiano Ronaldo u 33. minuti postigao vodeći, no Portugalac je samo tri minute kasnije promašio kazneni udarac. Uporni domaćini su izjednačili u 66. minuti preko Raula Albentose, a Real do kraja nije uspio zabiti za pobjedu.

Kod Malage je Duje Čop igrao do 81. minute, dok su cijelu utakmicu u dresu Reala odigrali Luka Modrić i Mateo Kovačić.

Real na drugom mjestu s 54 boda zaostaje sada ogromnih devet bodova za vodećom Barcelonom, a prijeti im i trećeplasirani Atletico, koji ima također 54 boda i utakmicu manje. Ranije su u Madridu Rayo Vallecano i Sevilla odigrali 2-2.

All Goals HD - Malaga 1-1 Real Madrid - 21-02-2016by Gol-Live