KAKVA GOLČINA: / Bivši Dinamov dragulj oduševio prvijencem za pobjedu Stuttgarta!

Mladi hrvatski napadač Josip Brekalo (18) postigao je svoj prvi gol u drugom nastupu za njemačkog drugoligaša Stuttgarta, u koji je prešao ove zime iz bundesligaša Wolfsburga.

17.2.2017.
20:40
Screenshot/Youtube

NIJE SE USREĆIO U WOLFSBURGU: Nakon samo pola godine, Brekalo odlazi kod drugoligaša na posudbu

NIJE SE USREĆIO U WOLFSBURGU: /

Nakon samo pola godine, Brekalo odlazi kod drugoligaša na posudbu

Brekalo je ušao u igru u 57. minuti utakmice, a u 71. minuti je zabio pobjednički gol za konačnih 2:1 za Stuttgart u gostima kod Heidenheima. Potrudio se Brekalo da navijači Stuttgarta zapamte njegov prvijenac, bila je to golčina s iskosa, s 20-ak metara, u suprotni kut, "u 90".