KRVNIČKI START NA MLADOJ ZVIJEZDI CHELSEAA: / Čitav stadion zanijemio kad je ovom svjedočio; ovo je za - zatvor!

Mason Mount je u utakmici 1. kola skupine H Lige prvaka pretrpjela strašan udarac

18.9.2019.
6:40
Profimedia/Screenshot

Mlada zvijezda londonskog Chelseaa Mason Mount (20) jučer je u utakmici 1. kola skupine H Lige prvaka pretrpjela strašan udarac u susretu protiv španjolske Valencije. Naime, već na samom počektu utakmice, točnij u 9. minuti, na njega je krvnički startao veznjak gostiju Francis Coquelin. Francuz je otvorenim džonom, s leđa, ušao u desni gležanj unesrećenog Monuta, a čitav stadion u tom je trenutku utihnuo.

SPEKTAKL U LIGI PRVAKA: /

U Salzburgu odigrana nevjerojatna utakmica o kojoj će se još dugo pričati

Liječnici su odmah intervenirali na travnjaku, ali Mount ipak u konačnici nije mogao nastaviti susret te je zamijenjen.

Poznati turski sudac Cakir pokazao je Coquelinu samo žuti karton iako je imao pomoć VAR tehnologije. Nevjerojatno je da Mount iz ove situacije nije izašao s težim lomom noge, jer se i na gore priloženoj fotografiji može vidjeti koliko je start bio ozbiljan i kako je u tom trenutku ta noga izgledala, odnosno pod kojim je kutom bila savinuta...

Što se tiče samog dvoboja, Valencia je iznenadila Chelsea pobjedom od 1:0. Rodrigo je u 75. minuti zabio za Valenciju, a dvije minute prije kraja Barkley je promašio penal. Vrijedi spomenuti kako je hrvatski reprezentativni ofenzivni veznjak Mateo Kovačić igrao do 80. minute za Engleze.