LEGENDA INTERA SASULA PALJBU PO PERIŠIĆU, CONTE GA BRANIO: / 'Zbog Hrvata je momčad platila, trebali su pobijediti'

Trener Intera bio je zadovoljan nastupom našeg reprezentativca

5.10.2020.
13:55

Lazio i Inter u nedjeljnom su derbiju remizirali rezultatom 1:1. Odigrali su susret koji je obilovao nervozom, a obilježila su ga dva crvena kartona, sa svake strane po jedan. U 70. minuti Lazio je ostao bez isključenog Cire Immobilea koji je udario Artura Vidala, dok je Stefano Sensi isključen u 86. minuti zbog guranja Patrica Gabarrona.

Gosti su poveli u 30. minuti preko Lautara Martineza, a izjednačio je Sergej Milinković-Savić u 55. minuti. Martinezu je za gol asistirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je nastupao na poziciji wing-backa u formaciji 3-5-2 koju preferira Antonio Conte.

TRENER MILANA NAKON TREĆE POBJEDE ZAREDOM GOVORIO I O REBIĆU: /

Pioli otkrio što se događa s Vatrenim

Oprečna mišljenja

Trener Intera bio je zadovoljan nastupom našeg reprezentativca:

"Sretan sam zbog Ivana. On je igrač koji može iskoristiti neke situacije jedan na jedan u fazi napada. Asistencija za gol Lautaru je njegova“, rekao je Conte, no nije se svima svidio Ivanov nastup protiv Lazija.

Nekadašnji Interov branič Francesco Colonnese imao je suprotno mišljenje od njega.

"Perišić nije bio sjajan. Nije kod gola pratio svog igrača i to je njegova momčad platila jer je trebala pobijediti utakmicu“, rekao je Colonnese.