OPET U PRVOM PLANU / Legenda Real Madrida ostala u čudu: 'Kad to želi, Luka Modrić nas sve iznenadi...'

Modrić ove sezone ima vrlo malu minutažu, zbog čega se sve glasnije priča da bi mogao napustiti Real u siječnju

25.10.2023.
8:41

Nogometaši madridskog Reala ostvarili su u trećem nastupu i treću pobjedu u Ligi prvaka, u gostima su u okviru skupine C svladali portugalsku Bragu 2-1.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

LUKA POD POVEĆALOM /

Pazite što Španjolci pišu o Modriću nakon što je odigrao cijelu utakmicu za Real: 'Sezona mu ne ide kako je očekivao...'

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić našao se u udarnoj momčadi Reala, kako je i najavljeno te je odigrao cijelu utakmicu. Bio je jedan od boljih igrača "Kraljevskog kluba" i njegov nastup izazvao je brojne reakcije.

Modrić ove sezone ima vrlo malu minutažu, zbog čega se sve glasnije priča da bi mogao napustiti Real u siječnju, a nakon utakmice s Bragom je njegovu siuaciju prokomentirao legendarni napadač "Kraljeva" Predrag Mijatović.

"Modrić odlazi u siječnju? Ne. Poznajem ga odlično, proveo sam puno vremena s njim. U Realu ostaje unatoč ovoj novoj situaciji u kojoj se našao", rekao je "Peđa" pa poručio:

"Iznenađen sam njim. Ima nevjerojatnu sposobnost podići nivo igre i nadmašiti samog sebe. Kad želi pokazati da u njemu ima još puno nogometa, sve nas iznenadi. Utakmica protiv Brage je pokazala da je on još uvijek najbolji kreativni veznjak na svijetu."