IZVAN KONTROLE / Robet Lewandowski podivljao nakon ispadanja iz Europe i svoj bijes iskalio na mladom suigraču

Lewandowski je vikao na njega i na terenu i u svlačionici

24.2.2023.
20:11

Nogometaši Manchester Uniteda izborili su plasman u osminu finala Europske lige nakon što su na Old Traffordu pobijedili Barcelonu s 2-1 nakon što je prvi susret završio 2-2.

SPEKTAKL NA OLD TRAFFORDU /

Manchester United nakon preokreta izbacio Barcelonu iz Europe: Junak Vragova Ten Hagov adut s klupe

Barcelona je povela u 18. minuti golom Roberta Lewandowskog iz kaznenog udarca i do kraja poluvremena Španjolci su držali prednost. Međutim, u nastavku susreta ManU je okrenuo rezultat golovima Freda u 47. minuti i Antonyja u 73. minuti.

Ispadanje iz Europe u veljači bilo je jako razočaravajuće za sve igrače Barcelone, a posebno je razočaran bio strijelac njihovog jedinog gola u uzvratu, Lewandowski (34).

Kako piše španjolski AS, "Lewa" je bio bijesan na svog 20-godišnjeg suigrača Ansua Fatija jer je u završnici susreta išao na jedan centaršut koji je bio namijenjen njemu.

Zbog toga je Lewandowski vikao na Fatija još na terenu, ali i nakon utakmice u svlačionici.