ŠTO ĆE SAD DALIĆ? / Pogledajte kako je Rebić zabio Liverpoolu pa namjestio za veliki preokret na Anfieldu

Izbornik ga nije zvao na prošlo okupljanje, ali je rekao da nikome vrata nisu zatvorena te da će 'otpisane' zvati ako budu u formi

15.9.2021.
21:52

Hrvatski nogometaš Ante Rebić zabio je gol za 1:1 u prvom kolu grune faze Lige prvaka u kojoj njegov Milan gostuje na Anfieldu kod Liverpoola.

POHVALE NE PRESTAJU /

Talijani pišu hvalospjeve Anti Rebiću: 'Hrvat je ratnik i vođa u Milanu'

Domaćin je poveo autogolom Tomorija u devetoj minuti. Potom je Salah pet minuta kasnije promašio s bijele točke, da bi Rebić pri kraju prvog poluvremena, u 42. minuti, zabio nakon asistencije Rafaela Leaoa. Snimku gola pogledajte ovdje. Također, samo par minuta kasnije namjestio je vodeći gol za Milan, kojeg možete vidjeti ovdje.

U sjajnoj formi

Rebić je tako pokazao da je u sjajnoj formi te da ga izbornik Zlatko Dalić neće moći ignorirati početkom idućeg mjeseca kada su na rasporedu kvalifikacije za SP. Naime, Rebić je i u derbiju s Lazijem prošlog vikenda briljirao.

U 45. minuti odigrao dupli pas sa strijelcem Rafaelom Leaom koji je nakon proigravanja hrvatskog napadača poentirao neometan s 10-ak metara. U 66. minuti Tonali je dugom loptom izbacio Rebića na lijevom krilu, ovaj je projurio do kaznenog prostora, a zatim uputio oštru prizemnu loptu u peterac ravno u trk Ibrahimoviću koji je s dva metra zakucao loptu za konačnih 2-0.