Strasbourg - Lille 0-3 / Lille razbio Strasbourg na gostovanju i energično otvorio 11. kolo francuskog prvenstva

Lille je sa 19 bodova privremeno došao na šesto mjesto, dok je Strasbourg sa osam bodova na 15. poziciji

14.10.2022.
23:27

Uvjerljivom 3-0 gostujućom pobjedom u Strasbourgu, nogometaši Lillea otvorili su 11. kolo francuskog prvenstva.

Kanađanin Johnatan David postigao je prva dva pogotka za Lille, prvi u 41. minuti iz jedanaesterca, a drugi u 76. minuti. Konačnih 3-0 postavio je Remy Cabella u 80. minuti.

TRESE SE FRANCUSKA /

Eliminirana zvijezda Marseillea otkrila istinu o Igoru Tudoru: 'On je daleko od nekakvog luđaka. Hrvat je i malo je teži'

Lille ima 19 bodova

Lille je sa 19 bodova privremeno došao na šesto mjesto, dok je Strasbourg sa osam bodova na 15. poziciji. Vodeći PSG ima 26 bodova, jedan više od Lorienta, a tri više od Marseillea.