LUDA SREĆA ILI VRHUNSKI MAJSTOR: / Pogledajte golčinu Hrvata u Italiji!

Fiorentina je očekivano pregazila Frosinone (4:1) u 11. kolu Serie A, te dohvatila Inter na vrhu ljestvice. Sada oba kluba predvode ligu s 24 boda, a dohvatiti ih može samo Napoli.

1.11.2015.
14:34
VINCENZO PINTO

Viole su debitanta u Serie A ispratile s četiri gola, a prvog potpisuje već pomalo zaboravljena Ante Rebić. Konačno je krenuo od prve minute i - zabio. Doduše, čini nam se kako je imao i dosta sreće kod gola, da naš napadač nije imao namjeru pucati, već nabaciti loptu. No, ukoliko se varamo - isprike majstoru.

Fenomenalno je lobao vratara i od vratnice pogodio u 24. minuti. Bio je to prvi gol na utakmici, a kasnije su Ante i suigrači dokrajčili goste. Od hrvatske kolonije u renesansnom gradu, Badelj i Rebić su odradili 90 minuta, Kalinić je dobio poštedu i utakmicu gledao s klupe, dok Ricardo Bagadur nije bio u zapisniku.