drama u primeri / Ludnica u Eibaru: Domaći imali dva pogotka prednosti, Levante se vratio u utakmici s osam pogodaka!

Levante se probio na šesto mjesto s 22 boda, samo jednim manje od petoplasiranoj Real Madrida

9.12.2018.
15:37
nph/NordPhoto/PIXSELL

Vrlo efikasni bili su igrači Eibara i Levantea u prvom nedjeljnom dvoboju 15. kola španjolskog nogometnog prvenstva u kojem je domaća momčad preokretom u drugom poluvremenu došla do dva gola prednosti, da bi gosti u posljednjih 15 minuta dvoboja uspjeli izjednačiti na 4-4 (1-2).

Enrich je već u 8. minuti donio vodstvo Eibaru, ali već u sljedećoj Levante je izjednačio preko Moralesa. U 25. minuti Rober je pogodio za vodstvo gostiju. U nastavku je Eibar furiozno krenuo po pobjedu. U periodu od 57. do 65 minute domaća je momčad postigla tri gola i povela 4-2. Strijelci su bili Escalante (57) i Charles (61-11m, 65). Ipak, opuštanje igrača Eibara iskoristio je Levante za novi preokret. Tono u 75. minuti i Mayoral u drugoj minuti sudačke nadoknade donijeli su bod gostima.

Levante se probio na šesto mjesto s 22 boda, samo jednim manje od petoplasiranoj Real Madrida. Vodeća Barcelona ima 31 bod, dok Sevilla i Atletico Madrid imaju po 28. Eibar je na 13. mjestu sa 19 bodova.