TOTALNA DOMINACIJA / Majer nastavlja s brutalnom formom. Njegov Rennes zabio šest golova, Vatreni upisao vrhunsku asistenciju

20.3.2022.
17:56

Novu uvjerljivu pobjedu ostvario je Rennes u francuskom nogometnom prvenstvu svladavši pred svojim navijačima predzadnji Metz sa 6-1 (3-0).

Martin Terrier je načeo goste pogotkom iz kaznenog udarca u 18. minuti. Isti je igrač pogodio mrežu iz igre u 27. minuti. Serhou Guirassy je prvi od svoja tri pogotka postigao u 40. minuti, a na 4-0 je povisio u 54. minuti. Već u 59. minuti Rennes je stigao i do petog gola, asistirao je hrvatski reprezentativac Lovro Majer, a strijelac je bio Hamari Traore. Guirassy je kompletirao 'hat-trick' u 64. minuti.

Pogodak i asistenciju Majera pogledajte OVDJE.

Gosti su u 87. minuti uspjeli doći do počasnog pogotka, a strijelac je u 87. minuti bio Louis Mafouta. Lovro Majer je bio u početnoj postavi Rennesa, a igrao je do 66. minute.

Rennes je privremeno sa 52 boda zasjeo na drugo mjesto prvenstvene ljestvici na kojoj vodi PSG sa 65 bodova.