FANTASTIČAN UDARAC VATRENOG: / Pogledajte trenutak koji je podignuo na noge čitav stadion i zbunio Marka Pjacu

Iako nije zabio, Marko Pjaca je protiv Wolfsburga pokazao kako igrački raste

8.2.2018.
9:42
Screenshot

Iz utakmice u utakmicu hrvatski reprezentativni krilni napadač Marko Pjaca igra sve bolje na posudbi u Schalkeu, u koji je početkom godine prešao iz Juventusa. Pjaca je u srijedu u drugoj četvrtfinalnoj utakmici njemačkog kupa protiv Wolfsburga Josipa Brekala zaigrao od prve minute, te je imao i sjajnu priliku za postizanje gola.

KOVAČEV EINTRACHT STIGAO DO POLUFINALA KUPA: Rebić zabio gol, igrači Mainza se praktički sami pobjedili

Schalke je bio povukao jedan napad, lopta je bila došla u noge Pjaci koji s nekih 11 metara, malo iz kosa na lijevoj strani, sjajno pucao, ali lopta je završila u okviru gola. Pjaca je, gledajući putanju lopte, već počeo slaviti gol, ali na kraju ništa od veselja nije bilo...

Marko Pjaca izašao je u 76. minuti kao taktička zamjena. Vrijedi spomenuti kako je Schalke na svom terenu slavio protiv Wolfsburga 1-0 golom Burgstaller u 10. minuti.