MISLILI SMO DA SANJAMO / Man. United doživio tešku sramotu u Ligi prvaka. Ronaldo zabio prekrasan gol, ali pogledajte katastrofu zbog koje su izgubili

Problemi za goste su se počeli nakupljati od 35. minute kada je pocrvenio Wan Bissaka

14.9.2021.
20:59

Manchester United se poskliznuo na gostovanju u Bernu gdje je švicarski prvak Young Boys slavio 2-1 iako su gosti vodili 1-0 golom Cristiana Ronalda u 13. minuti.

Ronaldo je zabio nakon fantastičnog proigravanja Brune Fernandesa, a taj gol možete pogledati OVDJE.

OVO MORA DA JE BOLJELO /

Cristiano uoči utakmice Lige prvaka izazvao bizarnu nesreću. Zaštitar je 'popio' nokaut od Ronalda

Problemi za goste su se počeli nakupljati od 35. minute kada je pocrvenio Wan Bissaka. Pogotovo u drugom poluvremenu švicarska momčad je vladala terenom. Diktirala je tempo, pritiskala suparnika i stvarala šanse, a na kraju i preokrenula rezultat. Strijelci su bili Ngamaleu u 66. i američki nogometaš Siebatcheu u 95. minuti nakon pogreške Lingarda.

Katrastrofalnu grešku Lingarda i lijepi gol Young Boysa za pobjedu pogledajte OVDJE.